Inne

Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Rzeszów

Japonia

Brak głosów.
Please wait...

Chcesz wyruszyć do dalekich krajów, ale brakuje Ci odwagi, aby taką wyprawę przygotować od A do Z samodzielnie? Nie musisz łamać sobie głowy i podejmować ryzyka wyjazdu na drugi kraniec globu ziemskiego samemu. Zdaj się na nasze doświadczenie i pasję do podróżowania. Biuro podróży Logos tour dokłada wszelkich starań, aby z każdej organizowanej przez nas wycieczki czy wyprawy, turyści wracali w pełni usatysfakcjonowani tym, co zobaczyli i doświadczyli. Stawiamy na nieszablonowe trasy i kierunki zwiedzania, dzięki czemu nasi klienci mogą zobaczyć coś więcej niż znane ze swoich turystycznych atutów kraje europejskie. Jeździmy do różnych państw, w różnych kierunkach, dlatego każdy turysta ma szansę wybrać z naszej oferty to, co przypadnie mu akurat do gustu i zrealizować swoje podróżnicze marzenia – choć w części. Możecie mieć przy tym pewność, że wyjazdy z biurem podróży Logos tour będą przygotowane precyzyjnie, z dbałością o komfort turysty.

Ziemia ma wiele interesujących miejsc, gdzie na pewno warto pojechać i choć raz zobaczyć je na własne oczy. Nasze biuro podróży Logos tour spełnia takie marzenia turystów, organizując wyjazdy turystyczne za granicę, na 7 kontynentów. Możemy dotrzeć do dalekiej Japonii, położonej na krańcach wschodnich Azji, czy do Kanady na krańcach północnych Ameryki Północnej. To tylko jedne z licznych kierunków, w których organizujemy wycieczki objazdowe i wczasy w naszym biurze podróży Logos tour.

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów kierunków wyjazdów turystycznych jest Japonia. Kraj kwitnącej wiśni, jak nazywana jest ona przez wielu podróżnych i nie tylko, ma w sobie wiele uroku. To orientalizm w czystej postaci, który raz odkryty, będzie przyciągał do siebie podróżnych przez wiele, wiele lat. Wycieczka objazdowa do Japonii musi zawierać w swoim programie obowiązkowo zwiedzanie Tokio. Choć zwykle zwiedzanie stolicy Japonii oznacza walkę z tłumami i wielkomiejskim zgiełkiem, to można znaleźć tu takie miejsca, które urzekają swoim urokiem. Tokio jest miastem różnorodnym, tętniącym życiem w zasadzie 24 godziny na dobę. Piękne widoki zapewni park Ueno, gdzie zobaczymy słynne kwitnące wiśnie. Spokoju zaś na wycieczce po Tokio zaznamy w bajecznych świątyniach. Zobaczymy je także w Nikko, niewielkiej miejscowości położonej w górach, gdzie znajduje się kompleks shintoistycznych chramów Tosho-gu, czyli mauzoleum poświęcone ostatniemu z trzech wielkich postaci, które zjednoczyły Japonię. Wyjazd do Japonii z biurem podróży Logos tour zapewni zwiedzanie Nara, dawnej stolicy, słynącej z siedziby dworu cesarskiego w VII wieku. W Japonii warto zobaczyć również Kioto, zachwycające swoją pradawną kulturą. Można tu na ulicach podziwiać kobiety w pięknych kimonach czy dzielnicę gejsz – Gion.

Jeśli i Ty chcesz poczuć na własnej skórze Japonię, odkrywać jej największe zabytki i kosztować pysznego jedzenia opierającego się na ryżu i rybach, zarezerwuj wyjazd już dziś w naszej siedzibie Logos tour w Warszawie lub licznych oddziałach regionalnych na terenie całego kraju. Możesz też dokonać rezerwacji przez internet, za pośrednictwem naszej strony www.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Rzeszów

Adres: ul. Kopernika 10, 35-002 Rzeszów, podkarpackie

Telefon: 17 852 04 29

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018

Katalog stron Pikaska.pl - najlepsze firmy w jednym miejscu!

Wszelkie prawa zastrzeżone https://pikaska.pl © 2003